Privātuma politika

pds.lv mājas lapas lietotāju tiesības un pienākumi:

  • pds.lv portāla lietotājs, bez redakcijas rakstiskas atļaujas, nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt, izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz pds.lv saturu, ieskaitot programmu un kodu.
  • pds.lv interneta vietnes lietotājs drīkst izmantot informāciju bez atļaujas, nekomerciāliem nolūkiem, saskaņā ar LR likumu par autortiesībām, norādot attiecīgās atsauces un ievietojot pds.lv logo.
  • pds.lv lapas lietotājam, lai iegūtu darba izmantošanas tiesības, no darba īpašniekiem attiecībā uz katru darba izmantošanas veidu ir jāsaņem autortiesību subjekta atļauja.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie, dare.lv lietotāju pienākumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Stingri aizliegts pds.lv publicētos materiālus kopēt, pārpublicēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez pds.lv rakstiskas piekrišanas. Ja rakstiska atļauja no pds.lv ir saņemta, obligāti ir jānorāda atsauce uz pds.lv. 

pds.lv ir SIA "PDS Serviss"  īpašums, kurš satur oriģinālmateriālus, kā arī atvasinātus materiālus no citiem resursiem. Izņemot, kur specifiski norādīts, publicētā informācija neattaino pds.lv viedokli. Informācija, ko satur pds.lv ir aizsargāta saskaņā ar LR likumu par autortiesībām. 

pds.lv kā profesionāls medijs cenšas nodrošināt, lai publicētā informācija ir ticama un objektīva, taču pds.lv nevar uzņemties atbildību par jebkādām sekām, tai skaitā par informācijas avotu sniegto informācijas patiesumu un viedokļiem, kā arī trešo personu aizskartajām autortiesībām. 

Iesūtot jebkāda veida informāciju, jūs nododiet visas autortiesības šīs informācijas lietošanā interneta vietnei pds.lv. Portāla redakcijai ir tiesības iesūtīto informāciju izmantot pēc saviem ieskatiem. Interneta vietne patur tiesības nepieciešamības gadījumā dzēst ievietotos materiālus bez iepriekšēja brīdinājuma.